Unapređeni uslovi za rad stomatoloških radnika
Stomatološka služba Doma zdravlja “dr Darinka Lukić” u Koceljevi nabavila je novu, savremenu stomatološku stolicu, čime su, kako kažu u ovoj zdravstvenoj ustanovi, značajno unapređeni uslovi za rad stomatoloških radnika i kvalitet pružanja stomatoloških usluga pacijentima.
Sredstva za nabavku ove medicinske opreme opredeljena su iz budžeta Opštine Koceljeva.
Rukovodstvo i zaposleni u koceljevačkom domu zdravlja izrazili su zahvalnost lokalnoj samoupravi i njenom rukovodstvu zbog, kako navode, “kontinuiranog prepoznavanja značaja ulaganja u zdravstvo i brigu o zdravlju građana”.
-Ovakve investicije predstavljaju jasan pokazatelj odgovornog i posvećenog odnosa lokalne samouprave prema unapređenju zdravstvenog sistema i podizanju standarda zdravstvene zaštite u našoj opštini.
Dom zdravlja Koceljeva će i u narednom periodu nastaviti da, uz podršku Opštine Koceljeva, radi na modernizaciji opreme i poboljšanju uslova lečenja, na dobrobit svih građana- poručuju iz ove zdravstvene ustanove.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici!

.png)
.png)
.png)

.png)
.png)
.png)
.png)
.png)

.png)
.png)
.png)