Vest: Kolubara pokorila Novi Pazar! Hrabrom igrom do pobede

Kolubara pokorila Novi Pazar! Hrabrom igrom do pobede

Fudbaleri Kolubare slavili su na gostovanju Novom Pazaru rezultatom 2:1 i tako na sjajan način otvorili prolećni deo Superlige Srbije sa dve pobede.

Goste je u prednost doveo iskusni Nemanja Nikolić golom u 33. minutu, a u 56. minutu prednost je duplirao Miloš Filipović u 56. minutu.

Domaći Novi Pazar je u 64. minutu smanjio na 1:2 preko Slobodana Rubežića. Domaćin je pokušavao do kraja utakmice da dođe makar do boda ali nisu uspeli.

Najbolju priliku da ostanu uzmu bod i ostanu neporaženi imali su fudbaleri Novog Pazara u petom minutu nadoknade vremena, ali je golman gostiju Dejan Stanivuković, na sjajan način intervenisao i sprečio nerešen ishod.

Kolubara je na startu prolećnog dela upisala dve važne pobede i ušli su u flay-off zonu.

Lazarevčani trenutno zauzimaju 8. mesto sa 29 bodova ali ostaju da se odigraju ostale utakmice 23. kola.

U sledećem kolu Kolubara na domaćem terenu doćekuje još jednog davljenika, ekipu Metalac iz Gornjeg Milanovca.

Pratite nas na našoj Facebook Instagram stranici !