Vest: Ubljanima važni bodovi u borbi za opstanak

Ubljanima važni bodovi u borbi za opstanak

U derbiju začelja slavili su Ubljani protiv fenjeraša Proletera. Reč je o ekipama koje će kroz plej –aut hvatati slamku spasa kad je opstanak u eliti u pitanju.

Čak 35 golova viđeno je u prvom poluvremenu, a domaći tim je bio taj koji je diktirao tempo, uz 10 odbrana svog golmana Maksovića.

Uspevao je Proleter da dođe do dva gola zaostatka u poslednjih desetak minuta čak i do egala (31:31).

Napravili su izabranici Miljana Stanića između 50. i 54. minuta seriju 4:0. Sekulić je zaradio isključenje Radovanovića, a Bukvić sa tri pogotka i Sekulić dali nadu Zrenjanicima.

Međutim, nisu se dali ni domaći, Milić i Goran Radovanović su pogodili za prednost, dok su dva šuta Lazića završila na stativi u završnici, tako da su se na kraju pobedi radovali Ubljani.

Izvor: Zurnal.rs