Vest: Kolubara nastavila odličan niz u Inđiji

Kolubara nastavila odličan niz u Inđiji

Lazarevčani se probili u sam vrh Mozzart Bet Prve lige Srbije, prvo slavlje Slobode u Užicu.

Kolubara je nastavila odličan niz rezultata u Mozzart Bet Prvoj ligi Srbije, ostvarila je četvrtu pobedu u poslednjih šest utakmica (uz dva remija), pa se nakon 11 odigranih mečeva nalazi na visokom trećem mestu na tabeli. Sastav Save Sašića slavio je na gostovanju u Inđiji sa 2:0, poslavši domaćina na petu poziciju, a oba pogotka su postignuta u drugom poluvremenu.

Prvi gol za goste postignut je u 56. minutu i bio je plod velikog nesporazuma i pomalo komične situacije u domaćoj odbrani. Štoper Inđije Andrija Mijailović odlučio se da vrati loptu unazad sa ivice kaznenog prostora, ali to nije uradio na najprecizniji način. Istčali golman Miloš Čupić je promašio čitav fudbal, pa je lopta završila u domaćoj mreži.

Sve je definitivno bilo rešeno u 88. minutu, nakon što je odbrana Inđije u potpunosti pogubila konce. To je iskoristio Stefan Živković i postavio konačan rezultat utakmice.

U 13. kolu Kolubara u Lazarevcu dočekuje Radnički iz Sremske Mitrovice.

Utakmica bi trebalo da se odigra 21. oktobra.